NASHI! Forum

Forum darmowego magazynu mangowego NASHI! Magazine


#1 2014-01-22 21:01:47

master.vcx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 1
Punktów :   

Czy znacie ciekawe anime shounen ?

Szukam anime o tematyce fantastycznej, bez wątków romansu i echi. Obejrzałem już Naruto i Bleach, szukam jednak czegoś krótszego i nie ciągnącego się jak tasiemiec Znacie anime spełniające te kryteria? (jedno-seriowe anime)

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2014-01-22 22:57:43

Yuki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czy znacie ciekawe anime shounen ?

Do twoich opisów pasuje naprawdę dużo anime, biorąc pod uwagę, że obejrzałeś Bleach i Naruto (czyli opierałeś się na shōnen ) myślę, że najlepsze byłoby:

-Ao no Exorcist - "ze względu na swą potęgę Szatan, bóg demonów, natychmiast uśmierca każdego kogo opęta, ponieważ zwykli śmiertelnicy nie są w stanie wytrzymać ogromu jego mocy. Z tego też powodu, stworzył on w ludzkim świecie Rina, jego syna, który tym samym powinien być wystarczająco potężny, aby stać się jego "naczyniem". Czy jednak chłopak przystanie na plany swojego "ojca"? Może wybierze inną ścieżkę? Stanie się kimś innym? ... Może zamiast tego zostanie egzorcystą?"

-Attack on Titan - "Kilkaset lat temu, ludzie zostali praktycznie całkowicie wytępieni przez olbrzymów. Są oni zazwyczaj wielcy na kilka pięter, ich inteligencja jest bliska zeru, a na dokładkę pożerają ludzi i to nie w celach żywieniowych, a dla zabawy. Maleńki procent ludzkości przeżył barykadując się w mieście otoczonym ogromnym murem, wyższym od największych gigantów.
Przenieśmy się teraz do teraźniejszości, czasów, gdzie od 100 lat nie widziano już olbrzymów.

Nastolatek Eren i jego przyrodnia siostra Mikasa są świadkami czegoś przerażającego – oglądają jak mury ich bezpiecznego schronienia zostają zniszczone przez potężnego giganta, który, mogliby przysiąc, pojawił się znikąd! Pomniejsze olbrzymy zalewają miasto, zaś dwójka dzieci patrzy jak ich matka zostaje pożarta żywcem na ich oczach. Wtedy właśnie Eren przysięga, że zabije każdego giganta jaki istnieje – zemści się za zło wyrządzone ludzkości!"

-Pandora Hearts - " Oz Bezarius, dziedzic książęcego rodu, kończy 15 lat. Podczas uroczystej, oficjalnej ceremonii uznania go za dorosłego, dochodzi do niespodziewanego wypadku. Oz zostaje wtrącony do Otchłani, gdzie spotyka tajemniczą dziewczynę, wcześniej już spotkaną we śnie. Dziewczyna okazuje się być jednym z najsilniejszych "łańcuchów" (ang. chain) zamieszkujących Otchłań i proponuje bohaterowi kontrakt, który daje możliwość wydostania się z Otchłani."

Skopiowałam opisy z Animezone abyś od razu poza tytułem wiedział z czym to się je

Ostatnio edytowany przez Yuki (2014-01-22 23:04:57)

Offline

 

#3 2014-01-24 13:27:49

 Motaka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czy znacie ciekawe anime shounen ?

Attack on Titan zdecydowanie. To najlepsze anime jakie oglądałam, równać z nim może się jeszcze tylko SAO <ale to nie ten gatunek> no i właśnie Naruto, choć moim zdaniem zbyt się przeciąga. Rozejrzyj się, są jeszcze inne, choć te podane wyżej <dwa pierwsze, bo te oglądałam> są warte poświęcenia czasu


"Chcę zobaczyć i zrozumieć świat zewnętrzny. Nie chcę umrzeć za tymi murami, nie wiedząc co jest za nimi!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bestwin.pun.pl www.vas.pun.pl www.zlobek46.pun.pl www.skokimanager.pun.pl www.polishbanditcrew.pun.pl