NASHI! Forum

Forum darmowego magazynu mangowego NASHI! Magazine


#1 2014-01-22 14:18:35

 Motaka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 6
Punktów :   

Hejoł ludzie! Pomysły.

Tak sobie siedziałam i myślałam, i wpadłam na kilka pomysłów do Nashi! Ale szczerze chyba nie są zbyt dobre... możecie pomyśleć.

- Konkursy literackie. Jakieś dłuższe, niekoniecznie tylko z tym opisaniem maskotki.
- Moglibyście założyć Twittera, jeśli większa liczba fanów ma tam konta
- co do tego mam wątpliwości, ale czy nie fajnie byłoby komentowanie jakiś współczesnych wydarzeć związanych z M&A za pomocą krótkich komiksów albo rysunków?

Jak jeszcze coś wymyślę, to dam znać


"Chcę zobaczyć i zrozumieć świat zewnętrzny. Nie chcę umrzeć za tymi murami, nie wiedząc co jest za nimi!"

Offline

 

#2 2014-01-22 14:40:01

Megium

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Hejoł ludzie! Pomysły.

Świetne pomysły a co do konkursów można spróbować kiedyś zorganizować taki konkurs, może w tym samym czasie równoległy konkurs rysunkowy... c: Zobaczymy ile osób będzie chętnych i co reszta grupy pomyśli. Co do komiksów i rysunków, pomysłowe, może założę taki temat na forum i każdy chętny będzie mógł przysłać swoje własne propozycje...


Manga mą matką, anime mym ojcem. Kto inny mógłby mnie lepiej wychować?

Offline

 

#3 2014-01-22 14:41:47

 Motaka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: Hejoł ludzie! Pomysły.

Skoro mówisz o tych konkursach rysunkowych, to on i literacki mogą mieć podobny, albo nawet ten sam, temat. :-D


"Chcę zobaczyć i zrozumieć świat zewnętrzny. Nie chcę umrzeć za tymi murami, nie wiedząc co jest za nimi!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.broniewskiego.pun.pl www.ebase-fm.pun.pl www.pokemon-nowageneracja.pun.pl www.dogsofwars.pun.pl www.3pk.pun.pl